Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 87

Thread: 10.10 Beta Testers Wanted

I would like to be a beta tester.. I play every day i'm at level 2007 ...

I have been a daily player for well over a year and am currently at level 1764. I am a writer, thus very good at describing things. I feel I would be an asset to your team!

I have been a beta tester for other games. I enjoyed the challenge, as well as finding/working through glitches and problem solving. I always *DIVE* in 100%, spend $$$ and play daily. It would be an honor to be a Beta Tester for Fishdom!!!!!

Beta Tester

I would like to be a beta tester. I play multiple times daily. Thank you

I Love playing Fishdom. I've seen glitches and I have seen areas it could be improved. Regardless if I am a tester or not. I will still play and love it as well
    As recommend it to others

I am very interested in being a beta tester. I play the game daily. It is a great way to relax after a long day at work. It’s a great game and I look forward to hearing from you soon!

Tester beta

Jestem na 2281lv i aktualnie czekam na nowe plansze. Uwielbiam fishdom gra jest świetna pod każdym względem. Od lat gram w ta grę i znam ją jak mało kto. Było by dla mnie zaszczytem zostać jej testerem. Jestem osobą bardzo spostrzegawcza i lubię nowe wyzwania. Aktualnie nie pracuję więc mam dużo czasu, który zresztą umilam sobie gra w Fishdom . Mam nadzieję ze moje osiągniecia w grze zostana docenione i będę mogla dołączyć do zespołu i wspólnie pracować nad tym aby gra była jeszcze lepsza. Czekam z nadzieją

I like this play
    Erkys

What am I suppose to do sign on I love this game

I would like to be a tester